aktualne
DomůRady a NázoryDo podzimních dnů jedině s dámskými, pánskými a dětskými holínkami

Do podzimních dnů jedině s dámskými, pánskými a dětskými holínkami

-

Základním druhem obuvi pro toto roční období jsou dámské holínky, pánské holínky, dětské holínky. Pro zimní období by to měly být dámské sněhule, pánské zimní boty, dětské sněhule. U dam je to ještě pár vysokých kozaček po kolena. Zatímco kotníkové boty (dámské boty, pánské boty, dětské boty) můžeme klidně nosit i na jaře a v létě, vysoké dámské boty si užijeme v zimě. Ukazuje se, že pokud jde o ženy a kotníkové dámské boty vs vysoké dámské boty, potřebujeme obojí! Vysoké kozačky můžeme nosit přes tlusté punčocháče nebo s úzkými džínami zastrčenými dovnitř, abychom si zachovaly (myslím samozřejmě nás, dámy) ležérní styl.

Stylové boty do nepohody? Opravdu existují! Vyzkoušejte coolboty.cz

Platí, že všechny boty (dámské boty, pánské boty, dětské boty) by měly být stylové i praktické zároveň, takže se při jejich výběru zaměřte na podrážku s dostatečnou přilnavostí, abyste mohli chodit i po zmrzlém povrchu.

Zatímco pánské boty ke kolenům na mužích víceméně neuvidíte, pánské boty ve výšce lýtek (pánské zimní boty) jsou na zimu skvělé, protože do nich muži mohou zastrčit džíny, a vyhnou se tak promočeným lemům. My, holky, to řešíme padnoucími dámskými sněhulemi.

Deštník proti vodě i proti slunci

Nejsou jen efektním módním doplňkem, ale skutečně zajišťují to, k čemu byly primárně určeny, aby nás udržely v suchu. A nejen to! Kdo, co? No přece deštníky! Někdo používá deštník jen když prší, jiný i když je venku slunečno. Občas totiž bývají sluneční paprsky natolik silné, že je dobré se před nimi chránit právě deštníkem. Deštník tedy dokáže ochránit nejen před kapkami deště a mokrým sněhem, ale i před škodlivými UV paprsky. Dámské boty, pánské boty, dětské boty, deštníky, cestovní kufry a cestovní tašky vybírejte na coolboty.cz.

Must Read

- Reklama -PR článek