aktualne
DomůPro ŽenyPlánujete svatbu? Nechte se inspirovat profesionály!

Plánujete svatbu? Nechte se inspirovat profesionály!

-

Plánujete svatební den a přemýšlíte, které dekorace použít a jaké barvy vybrat na svatební tabuli? Mějte vše dokonale sladěné podle posledních trendů!

Jak na svatbu snů

Svatba je den, na který se těší nejen ženich s nevěstou, ale také všichni pozvaní svatebčané. Všichni s nadšením a zvědavostí přemýšlí, jak bude celá svatební událost probíhat. To, v jakém stylu bude svatba probíhat, prozradily svatebčanům už svatební pozvánky a vaše doporučení na výběr dress-codu. Překvapte své blízké krásně nazdobenými stoly, nazdobeným bufetem a květinovým aranžmá. Poradíme vám, co na svatbě nesmí chybět a čeho se raději vyhnout.

Slaďte barvy do jednoho celku

Jistě máte oblíbené barvy, které chcete, aby se objevily právě na vaší svatbě. Při výběru svatebních barev volte hlavně to, v jakém stylu se bude svatba odehrávat, v jakém ročním období se koná a jaké květiny budete mít ve své svatební kytici.

Barvu zvolte jednu dominantní a k ní přiřaďte jednu nebo dvě neutrální. Popřípadě kombinujte barvy, ale ve stejném pastelovém odstínu. V případě výzdoby svatební hostiny a výzdoby prostor kde se svatební den odehrává, nechte vyniknout právě světlé odstíny barev. Celý prostor získá romantický nádech, zatímco výrazné barevné akcenty budou situované do květinové výzdoby na stolech nebo v podobě mašlí na potazích židlí.

Nezapomeňte na ty nejmenší detaily

Jistě chcete, aby se hosté na vaší svatbě bavili od začátku až do konce. Mějte nezapomenutelnou svatbu, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat! Připravte svatebčanům nejrůznější překvapení, malé dárečky, dětem potom nejrůznější hry. Vybírat můžete například svatební tiskoviny zahrnující svatební pozvánky, oznámení, jmenovky na svatební tabuli, papírové krabičky na výslužku. Tyto nepostradatelné svatební dekorace doplňte o květiny, které budou milou pozorností především pro dámy. Pány pak doporučujeme překvapit malým flakonkem pálenky. Obojí pak laďte do barevných tónů charakterizující kytici nevěsty.

Vybírejte prostory podle typu svatby

Při výběru vhodných svatebních prostor doporučujeme vybrat takový sál, který bude nutně korespondovat s vaším stylem svatby. Lovecký zámeček se hodí pro svatby konané v zimním období. Zámecká restaurace je skvělou volbou pro elegantní svatby. Moderní prostory pak vybírají páry, kteří chtějí mít netradiční svatbu. Nezapomeňte. Květinová výzdoba i barevné kombinace by měly být vždy vybrány podle toho, kde se bude svatba konat.

Slaďte svatební dekorace

V neposlední řadě jde také o dekorační prvky, které chcete na své svatbě použít. To se týká především motivů a vzorů. U ubrusů s pruhy se nehodí použít běhoun s krajkou apod. Volte také správný typ použitého materiálu. K dřevěným rustikálním prvkům se nehodí plastové prvky apod. Vybíráte svatební dekorace? Podívejte se na náš web Gregorevent, kde najdete pestrou nabídku potahů na židle, stuhy na židle, světelné řetězy a nejrůznější svatební dekorace. Všechny produkty pronajímáme za bezkonkurenční ceny!

Must Read

- Reklama -PR článek