aktualne
DomůRady a NázoryProč na seznamky dávat svou fotku?

Proč na seznamky dávat svou fotku?

-

Stále víc a víc lidí myslí seznamování online vážně a ví, že to je snadný a rychlý způsob, jak se seznámit. Pokud právě také někoho hledáte a čeká vás registrace na seznamce, pak si přečtěte, proč byste určitě měli přidat svou fotku.

Seznamovací profil je vaše vizitka

Pokud chcete být na každé seznamce úspěšnější než ostatní, pak byste měli věnovat trochu úsilí svému novému seznamovacímu profilu. Ten je totiž vaší vizitkou, a zatímco vy budete pracovat, nebo třeba spát, váš profil bude pracovat za vás a měl by zaujmout ty správné lidi na seznamce. Pokud vyplníte všechny údaje, přidáte nějaký zajímavý inzerát a také fotku, pak máte téměř vyhráno a každou chvíli se vám někdo ozve.

Větší viditelnost a důvěryhodnost

Pokud se sami sebe ptáte, jestli máte přidat svou fotku nebo ne, pak odpověď zní jasně – určitě ANO. Váš profil bude mnohem zajímavější, bude víc vidět a také získáte více důvěry. V dnešní době není žádnou překážkou udělat fotku telefonem během pár vteřin a často je chybějící fotka důvodem k nějakému podezření – člověk se za sebe buď stydí, nebo nechce, aby ho poznala například manželka.

Zaujměte na seznamce na první pohled

To se vám mnohem lépe povede, pokud váš solidně vyplněný profil bude obsahovat alespoň jednu fotku. Jde o to, že spousta lidí se prostě dívá nejdřív na fotku a pak se rozhoduje, jestli vůbec kliknou na profil. A dokonce jsou i takoví, kteří prostě z principu profily bez fotek úplně ignorují. Takže pokud chcete zvýšit svůj úspěch a seznámit se co nejdřív, tak určitě přidejte alespoň jednu fotografii.

Jakou fotku přidat?

Volba fotografie je velice důležitá. Pokud myslíte seznamování vážně, měla by tomu odpovídat také fotka. Ta by měla být solidní, ne vyzývavá. Pak je důležitá samozřejmě aktuálnost fotografie a měli byste na ní být přirození. Fotografie z ateliéru, nebo jakkoliv upravené většinou přináší pouze zklamání. Pokud půjdete na první rande, měl by vás dotyčný bezpečně poznat. Kromě hlavní profilové fotografie, kde by měla být téměř portrétní fotografie, je vhodné přidat ještě další fotky, které vás zachycují například při vaší oblíbené činnosti.

Must Read

- Reklama -PR článek