aktualne
DomůBydleníSníte o luxusní rekreační chatě? Výhodou jsou celoroční mobilní domy

Sníte o luxusní rekreační chatě? Výhodou jsou celoroční mobilní domy

-

Přáli byste si mít chatku na kraji města, kam byste si mohli po práci odpočinout od stresu? Praktickým řešením bez nutnosti vyřízení stavebního povolení a rychlého dodání již zařízené chaty mohou být celoroční či sezónní mobilní domy!

Rekreační chata i luxusní malý domek

Jak by se vám líbilo, po celodenním hektickém dni v práci vyjet na svou zahradu, uvařit si kávu, posadit se na terasu a vychutnávat si krásně upravenou zahradu? Je jedno, jestli svůj celoroční či sezónní mobilní dům postavíte do zahrádkářské kolonie, stavební parcelu nebo na louku přímo k hladině rybníka, kde terasa bude jakýmsi pomyslným molem, ze kterého můžete rovnou skočit do vody. Naše mobilní domy jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí ušetřit finance za stavbu pevné chaty, nemohou získat stavební povolení nebo chtějí postavení chatky v krátkém čase.

České mobilní domy s puncem luxusu

Jsme renomovaná česká firma, zabývající se výrobou mobilních domů. Svým zákazníkům nabízíme sezónní nebo zateplené celoroční mobilní domy. Naše mobilní domy vyrábíme ve špičkové kvalitě. Protože naši klienti si žádají využití celoročního obývání mobilního domu, nejčastěji vyrábíme variantu celoroční. Na přání klienta provést modifikace nabízených typových mobilních domů.

Navrhněte si vlastní mobilní dům

Chcete mít svůj dům navržený přesně podle vašich představ? Chcete, aby fasáda domu korespondovala s okolní zástavbou nebo byla nenápadnou architektonickou stavbou, která souzní s přírodou? U všech našich mobilních domů nabízíme možnost výběru varianty střechy, vnějšího pláště a vnitřního vybavení. Díky této možnosti si navrhnete svůj dům přesně podle vašich potřeb, podle využití i podle přání jednotlivých členů domácnosti.

Prostorná chata i velkoryse řešený dům

Vyberte si z naší široké nabídky mobilních domů. Variant máme mnoho. Od malé chatky po velké domy, které lze obývat celoročně i v početné rodině. Všechny mobilní domy vyrábíme v ČR v našich výrobních prostorách. Námi realizované celoroční mobilní domy jsou kolaudovatelné. Svůj mobilní dům můžete mít zanedlouho od objednání. Za zlomek ceny získáte zařízený dům, který je možný napojit na inženýrské sítě. V jiném případě je lze opatřit solárními konektory.

Jednoduchá montáž a rychlá dodávka

Na pozemek klienta mobilní dům přivezeme, za pomoci jeřábu usadíme a připojíme na sítě. Díky mnohatelým zkušenostem jsme schopni rovněž připravit betonové patky či zemní vruty pro usazení domu, dále jsme schopni po pozemku také rozvést sítě. Všechny námi montované mobilní domy vyhovují požadavkům stavebního zákona a předpisům o energetické náročnosti budov (PENB). Díky kvalitní izolaci stříkanou pěnou dosahují mobilní domy z naší výroby velice nízké energetické náročnosti.

Must Read

- Reklama -PR článek