aktualne
DomůRady a NázoryPorovnání parametrů SlickVPN vs Ivacy VPN: Jaká VPN je lepší?

Porovnání parametrů SlickVPN vs Ivacy VPN: Jaká VPN je lepší?

-

Jaká VPN nabízí více funkcí, Slick VPN, nebo raději zvolit Ivacy? U obou VPN jsme porovnali parametry, přičemž výsledek srovnání je 6/10 vs 8,4/10.

Rychlost SlickVPN versus Ivacy VPN, kdo vyhrál?

Jedním z nejdůležitějších parametrů VPN je rychlost, platí to i o Slick VPN a Ivacy VPN.

Průměrná rychlost první jmenované byla 27 Mb/s, stahování u druhé VPN běželo 187 Mb/s. SlickVPN se projevila o 160 Mb/s pomalejší nežli Ivacy VPN.

O rychlosti nahrávání dat informuje upload, u Slick VPN činil 24 Mb/s. Ivacy VPN dosáhla hodnoty 160 Mb/s, čili je o 136 Mb/s rychlejší.

Rychlost odezvy dosáhla u první VPN v průměru 220 ms. Odezvu u Ivacy VPN skript naměřil průměrných 12 ms. U rychlosti odezvy je menší hodnota výhodnější, takže SlickVPN se projevila o 208 ms horší.

Bodový součet SlickVPN : Ivacy VPN je 3 /10 – 7/10.

Podaří se SlickVPN přehrávat seriály z Netflixu?

Vysoká rychlost připojení je důležitým parametrem pro odblokování Netflixu, SlickVPN toto nezvládne. Obvykle stačí spustit VPN a zvolit příslušnou zemi, Ivacy VPN zahraniční Netflix odblokovat má.

Pokud budete mít VPN, můžete odblokovat videa na YouTube, která jsou v Česku skrytá. Ivacy tuto funkci nabízí. Porovnávaná VPNka funkci obejití ochrany YouTube videí nenabízí.

Každá správná VPN toho umí mnohem víc, nesmí chybět ochrana před vyzrazením DNS, multi-hop připojení a blokování malware. Například SlickVPN poskytuje ochranu před únikem DNS a Ivacy pro příklad nabízí funkci whitelist.

V hodnocení funkcí je celkové skóre 5 /10 versus 8/10.

Překoná konkurenci SlickVPN v počtu zemí a serverů?

Nedostatečná nabídka serverů může způsobit nízkou rychlost, SlickVPN má v nabídce 142 serverů. U Ivacy je uvedeno 3 500 serverů. První z porovnávaných VPN tak nabízí o 3358 méně .

Dalším důležitým parametrem je počet zemí, který u Ivacy činí 30. Srovnávaná VPN jich nabízí 36, čili o 6 víc. V tomto srovnání tedy vítězí .

Důležitým ukazatelem je také počet současně připojitelných zařízení, kterých Slick VPN zvládá 5. Ivacy VPN dokáže současně připojit 10 zařízení. Přehled všech parametrů najdete v článku VPN zdarma.

Které platformy podporuje SlickVPN a jaké podporuje Ivacy?

Mezi nejdůležitější parametry VPN patří podporovaná zařízení, Slick VPN má v nabídce systém Android a pokrývá telefony s iOS, druhá VPN služba Ivacy iPhony s iOS zabezpečí, systém Android standardně dokáže krýt.

Poskytování informací o provozu VPN se řídí jurisdikcí země, kde má její provozovatel svoje sídlo. SlickVPN formálně vznikla v USA. Firma provozující druhou službu je registrována v Singapuru.

Program Slick VPN není k dostání v češtině, Ivacy VPN česky taky není.

Ve známkování podporovaných platforem dosáhla Slick VPN bodového součtu 9/10 a Ivacy VPN získává známku 10/10.

Cena Slick VPN vs. Ivacy VPN

Ivacy lze objednat již za 25 Kč měsíčně, druhou z VPN můžete pořídit již za 99 Kč měsíčně. Výsledné hodnocení za poměr cena/funkce je 3 z 10, respektive 7 /10 pro druhou porovnávanou VPN.

Must Read

- Reklama -PR článek