aktualne
DomůRady a NázoryVýroba tekutého mýdla mě uchvátila

Výroba tekutého mýdla mě uchvátila

-

Výroba tekutého mýdla mě naprosto uchvátila a také překvapila. Vůbec jsem netušila, jak jednoduché a prosté je, vyrobit si vlastní tekuté mýdlo. Od mládí jsem ráda vyráběla, a to především keramické dárky, pletla jsem panenky, vyšívala čepičky na oddělení šestinedělí a podobně. Nyní, když již jsem v důchodu mě zase naopak tíhne více než ruční práce výroba různých domácích potřeb anebo také pečení. Zcela jistě jsem ovšem propadla výrobě tekutých mýdel, které voní naprosto senzačně a jsou šetrné nejen k pokožce, ale také k životnímu prostředí. 

Skleněné lahvičky pořizuji za skvělou cenu

Skleněné lahvičky pořizuji za neuvěřitelně přijatelnou cenu a jsem za to nesmírně ráda. Skleněná léková lahvička, která má kapající uzávěr je totiž dokonalým řešením pro správnou aplikaci vonných esencí do mých tekutých mýdel a také do svíček, které jsem začala rovněž vyrábět, a to za pomoci mé dcery, která se výrobou svíček již v minulosti zabývala, a dokonce je prodávala také do zahraničí. Má dcera má velmi inspirativní nápady, za které jsem nesmírně ráda. Má moderní pohled na svět a mým v podstatě již zastaralým metodám dává tak zcela nový rozměr. Dcera je rovněž neuvěřitelně manuálně zručná, má skvělé nápady a oplývá neuvěřitelným nadhledem na svět, který mi bohužel chybí. 

zdroj: https://pixabay.com/

Skleněné nádoby se dají používat také jako podložky pod hotové svíčky

Skleněné nádobypoužíváme s dcerou také jako podložky, pod již hotové svíčky. Řada svíček a také mýdel které vyrobím končí u našich přátel a známých. Nyní ovšem chceme svůj sortiment produktů obohatit a zkusit produkty prodávat prostřednictvím e-shopů svým novým zákazníkům, které svými produkty jistě oslovíme. Jsem ráda, že i v důchodovém věku zůstávám aktivní a že kromě výroby těchto propriet mám také čas na to, věnovat se svému vnukovi, který je pro mě momentálně vším.

Must Read

- Reklama -PR článek