aktualne
DomůRady a NázoryPotisk pracovních oděvů třemi různými způsoby: znáte tyto technologie?

Potisk pracovních oděvů třemi různými způsoby: znáte tyto technologie?

-

Personalizované pracovní oděvy jsou skvělým způsobem, jak posílit firemní identitu a odlišit se od ostatních. 

 Profi monterky nebo jiné pracovní oděvy s vlastním logem jsou způsobem reklamy a potisk může být proveden vtipným způsobem, aby upoutal pozornost. Nezáleží však na tom, pro jaký potisk se rozhodnete. Zjistěte, který ze způsobů bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám. 

Digitální tisk se zachováním barev

Začněme hned tím nejmodernějším, ale o něco dražším způsobem. Je vhodný zejména pro textilní pracovní košile a další pracovní oděvy z textilu. Velkou výhodou je přesnost a schopnost věrně zachytit barvy. Vícebarevná loga nebo barevné obrázky nejsou problém. To se vyplatí zejména v případě, že potřebujete potisknout velké množství oděvů. 

Sítotisk – odolný a dobře vypadající

Sítotisk je velmi rozšířená metoda tisku, při níž se jako šablona používá síťovina, na kterou se nanáší speciální emulze. Pod obrazovku se umístí design a poté se rozsvítí. Sítotisk je relativně levný způsob potisku textilu, ale hodí se spíše pro jednodušší tvary s menším počtem barev. Další výhodou je však možnost potisku i jiných povrchů než textilu, takže sítotisk lze použít i v případě, že chcete potisknout i pracovní nebo jiné ochranné pomůcky

Sublimace 

Za třetí, sublimace je také rozšířený systém tisku. Je plnobarevný a velmi odolný, doslova jako byste tiskli barevnou fotografii na cokoli. Bohužel existují určitá omezení, pokud jde o textil. Sublimaci lze použít pouze pro umělé textilie, a tedy například pro pracovní oděvy, které nejsou vyrobeny ze 100% bavlny. 

Must Read

- Reklama -PR článek