aktualne
DomůRady a NázoryPatagonia batoh do každého počasí

Patagonia batoh do každého počasí

-

Realita aktivního životního stylu je taková, že se důvěrně seznámíš s každým typem počasí, který ve tvé zeměpisné šířce existuje. Pro někoho na Slovensku to znamená vše od -20 do +30, sníh, vítr a déšť. Jednou přeháňky, jindy liják. 

A pokud chodíš do práce na kole, znáš nejen déšť, který padá shora, ale i jeho hnusnější podoby odrážející se od silnice a zpod kol kolemjedoucích vozidel. Udržet své věci v suchu v takových podmínkách je náročný úkol, a na trhu je málo batohů, které by na to byly tak smyšlené jako řada Black Hole od Patagonie.

Batoh, který snese víc a do kterého se vejde víc, než by člověk čekal. Black Hole je produktová linie batohů ve více velikostech, vyrobených z extrémně odolného ekologického materiálu se stejným názvem z autorské dílny společnosti Patagonia.

Funkční tkanina Black Hole, to je 100% recyklovaný polyesterový ripstop laminovaný TPU fólií. Zkratku TPU možná znáš, ale pro jistotu malá technická vsuvka: TPU a.k.a. termoplastický polyuretan patří do třídy plastů, které vynikají vlastnostmi jako elasticita a pružnost, průhlednost, odolnost vůči vodě, mastnotě a mimořádně vysoká odolnost vůči oděru. Díky těmto kvalitám Patagonia používá TPU laminovaný polyester na výrobu batohů a tašek, které vydrží více než hroší kůže.

Perfektní bonus k odolnosti tohoto batohu je to, co všechno zvládne odnést. Laptop, foťák i s taškou, extra vrstvy oblečení na večer, oběd, knihy, věci na přespání nebo nákup z farmářského trhu v různých kombinacích – na svůj objem poskytuje nekonečné možnosti. Patagonia vsadila na jednoduchost a díky nekomplikovanému designu pojme více než batoh se stejným objemem rozdělený na množství přihrádek. Hlavní komora, přihrádka na laptop, pár externích kapes, plus pro Patagonia typické velké pružné kapsy na lahve, ve kterých se dobře nosí i deštník, mapa, rukavice nebo opalovák a žabky, podle toho, zda jedeš zimním ránem do práce nebo v červenci na pláž.

Patagonia Black Hole batoh má tvarovaný zadní panel a systém polstrovaných popruhů, které spolu s hrudním popruhem poskytují podporu a pohodlí při nošení do práce, do města nebo na túru. Pokud hledáš batoh, se kterým můžeš aktivně přežít každý den, s Patagonia Black Hole neprohloupíš. Prohlédni si ho zde.

Must Read

- Reklama -PR článek