aktualne
DomůRady a NázoryUbytování pro školy v přírodě aneb co zabalit na letní horský pobyt?

Ubytování pro školy v přírodě aneb co zabalit na letní horský pobyt?

-

Drtivá většina základních i středních škol se na školu v přírodě vydává spíš v jarním či letním období než uprostřed mrazivé zimy. Není se čemu divit, protože během letních měsíců se dá s dětmi podniknout celé množství atraktivních aktivit, které by v zimě jednoduše nebylo možné uskutečnit.

Pokud byste si ovšem chtěli školu v přírodě opravdu užít, kontaktujte ProFamily Hotel TOP Benecko, neboť je specializovaný pro pobyty školních zájezdů a nabízí nejlepší ubytování pro školy v přírodě.

Jaké oblečení si vzít s sebou?

Ubytování pro školy v přírodě je umístěno v nádherné krkonošské přírodě, čemuž byste pochopitelně měli přizpůsobit i oblečení. Rovnou zapomeňte na nepohodlné tenisky nebo žabky, protože v této obuvi na horách mnoho parády nenaděláte. Nevíte-li si rady, ubytování pro školy má na svém webu umístěn podrobný seznam všech věcí, které byste si měli na školu v přírodě zabalit. Díky tomu vás na ubytování pro školu a ubytování pro školku nic nepřekvapí.

Budete chodit na túry?

Lyžařský výcvik a letní škola v přírodě samozřejmě nejsou pouze o válení se na hotelu. Túry jsou totiž nedílnou součástí školy v přírodě. Ubytování pro děti pamatuje i na tuto variantu, a proto doporučuje zabalení pohodlné turistické obuvi a sportovního oblečení. Samozřejmostí by měl i malý batůžek, láhev na pití a drobné sladkosti. S nimi byste to ovšem neměli přehánět, protože hotel u sjezdovky připravuje dětem zdravé jídlo a svačinky 5krát denně.

V čem chodit v hotelu?

To ovšem neznamená, že na ubytování pro školu v přírodě nebudete trávit žádný čas. Na cestě na snídaně nebo na oběd vás bez kvalitních přezůvek budou zebat nohy. Počítejte také s tím, že na horách panuje v letních měsících o něco nižší teplota než v nížinách. Adaptační pobyty i adaptační kurzy tak probíhají při teplotách okolo 20 °C. Nebojte si tedy zabalit mikinu, tepláky a teplé ponožky na spaní, s nimiž budete spát jako v bavlnce.

Balení věcí na letní školy v přírodě nemá rádo mnoho rodičů ani dětí. Pobyty pro školy však probíhají tak často, že se můžete inspirovat podrobným seznamem věcí na stránkách specializovaného hotelu.

Must Read

- Reklama -PR článek