aktualne
DomůPro ŽenyZpomalte a zbavte se stresu - relaxační cviky vám v tom pomohou

Zpomalte a zbavte se stresu – relaxační cviky vám v tom pomohou

-

Cítíte, že potřebujete zpomalit? Vyzkoušejte relaxační hodinu jógy z pohodlí domova.

Ve spolupráci s Justwoman a Zuko Maďaři jsme si pro vás přichystali sérii videí zaměřených na cvičení jógy. Zacvičte si i dnes s námi s třetí lekcí.

Ať už se rozhodnete cvičit doma nebo si vyběhnout na zahradu, následující cviky ulahodí nejen vašemu tělu, ale i mysli.

Relaxační hodina jógy
Čtvrté video jógy se bude nést v relaxačním tempu. Soustředíme se na pomalejší tempo a flexibilitu.

Hodina je vhodná právě na dny, kdy třeba trochu víc zpomalit, dýchat a pomoci svému tělu odpočívat. Najdeme při tom nový prostor nejen v těle, ale i v dechu. Relaxační hodina je vhodná pro všechny, nejen pro začátečníky. Dopřejte si mezi náročnými tréninky a plnohodný odpočinek a věnujme 18 minut relaxaci, díky kterým uklidníme mysl i tělo.

Už příští týden se můžete těšit na další část. Sledujte Diva.sk.

Pokud hledáte další inspirace na cvičení na doma, Justwoman si pro vás přichystal i online platformu, kde každý den můžete najít nové tréninky z různých oblastí. Ať už chcete zpevnit bříško, dát si kardio nebo vypnout mysl při józe. Každý den vám naservírují mix těch nejlepších trenérů a hodin, abyste si uměli vybrat, na co máte právě chuť. Tréninky jsou vždy jiné, exkluzivní a dostupné 48 hodin.

Na své si přijdou i samotní trenéři! V rámci projektu Justwoman Online se stačí zaregistrovat a začít trénovat klienty můžete i vy

Must Read

- Reklama -PR článek